Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Başkan Vekili Gülsüm Azeri site yönetimine yazdığı dilekçede Cumhurbaşkanlığı Forsu’nu kullandı.

Gülsüm Azeri,dilekçesinde, M........ Site Yönetimi’nden, iki ayrı blokta sahip olduğu iki daireye güvenlik nedeniyle araç giriş çıkışlarının sorunsuz şekilde yapılmasını talep etti.

Azeri’nin site yönetimine bulunduğu talebin dilekçesinde ise Cumhurbaşkanlığı Forsu’nun yer aldığı görüldü. Azeri’nin, kişisel talepleri için böyle bir eylemde bulunması dikkat çekti.

BİZ GÖRDÜK ÇOK UTANDIK, GÜLSÜM HANIM SİZİN CEPHEDE DURUM NASIL ACABA?

16 Türk Devleti'nin Haysiyetini Temsil Eden Cumhurbaşkanlığı Forsunu Bir Otopark Talep Dilekçesine Düşürmenin Mantıklı Açıklaması Varmı?

Akbelen Ormanları Kamulaştırma Kararı İptal Edildi Akbelen Ormanları Kamulaştırma Kararı İptal Edildi

Hanımefendiden gelecek hiç bir açıklama YASALAR VE YÖNETMELİKLERE KERHEN UYMA'NIN DIŞINDA umurumuzda değil, ONGUNHABER Ekibi olarak bu dilekçenin Cumhurbaşkanlığı Forsu kullanılarak yazılması bizi çok sininirlendirdi ve üzdü.

MAKAMLAR HAZMEDEMEYENLERCE TALAN EDİLİRMİŞ DİYORLAR!

Gülsüm Azeri, Ekim 2018’de Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından, T.C Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu’na atanmıştı. Azeri, Şişecam, OMV Petrol Ofisi gibi şirketlerde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Azeri, halen Tekfen Holding’de bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor.