Semih Yalçın 'Ümit Özdağ’ın Gerçek Yüzünü Gösterme Zamanı'

Ümit Özdağ MİT şehidi ifşası ile gündemdeyken dün akşam Habertürk canlı yayında AK Partili Resul Tosun ile Suriye ve FETÖ kavgasına girdi. Canlı yayındaki açıklamaları sonrasında MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın 'gerçek yüzünü gösterme zamanı' deyip twitterdan dikkat çekici açıklamalar yaptı.

Ümit Özdağ Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu "Türkiye'nin Nabzı" programında AK Parti ve MHP'yi eleştirdi, Suriye politikasına karşı çıktı. Programa damga vuran ise Resul Tosun ile girdiği FETÖ kavgası oldu. Erdoğan dışında FETÖ ile mücadele iradesi gösteren yok iddiasında bulunan Ümit Özdağ, "Recep Tayyip Erdoğan barışsa AK Parti'nin tümü FETÖ ile barışır' dedi. 

Ümit Özdağ'ın canlı yayında yaptığı açıklamalar sonrası bomba iddialar ise MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan geldi. Twitter hesabından "Ümit Özdağ'ın gerçek yüzünü gösterme zamanı geldi' diye yazan Semih Yalçın, kripto FETÖ'cü iddiasında bulundu. Semih Yalçın'ın asıl bomba iddiası ise 15 Temmuz FETÖ darbesi sonrası iktidarı devralacak Yurtta Sulh Konseyi'ne ilişkin oldu. Yalçın, Ümit Özdağ'ın da bu listede olabileceğini söyledi. 

"1-İdlib’de Türk askeri büyük bir beka mücadelesi ve şehitler verirken televizyon ekranlarına çıkıp provokasyon yapan, toplumu kaos ve infiale sevk etmeye, Türkiye düşmanlarının lehine algı operasyonu düzenlemeye yeltenen Ümit Özdağ’ın gerçek yüzünü gösterme zamanı geldi.

15 TEMMUZ HATIRLATMASI

2 - 15 Temmuz ihanet teşebbüsü sırasında, tıpkı babasının geçmişteki darbelerde kader arkadaşı Başbuğ Alpaslan Türkeş’i terk ederek ortadan kaybolduğu gibi, Ümit Özdağ da aynı gece ortadan kaybolmuştur.

HDP İLE GAYRİRESMÎ SEÇİM İTTİFAKI

3-Vaktiyle MHP’nin geleneksel çizgisinden saptığını, PKK’nın güçlenmesine yol açtığını ileri sürerek Lider Devlet Bahçeli’ye karşı 2006’da bayrak açan Ümit Özdağ, CHP ve İP’in bölücü terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı olan HDP ile gayriresmî seçim ittifakına sesini çıkarmamıştır.

RANT CORPORATION GÖRÜŞMELERİN SEBEBİ AÇIKLANSIN

4-Ümit Özdağ, ortalıkta pişkin pişkin dolaşacağına İsrail ve Yahudi lobileriyle ve ABD'deki Yahudi think-tank kuruluşu JINSA ile kurduğu gizli ilişkilerin, Rant Corporation ile görüşmelerinin sebebini açıklamalıdır.

5-Adlarına pervasızca konuşmaya cüret ettiği Türk milliyetçileri; Ümit Özdağ’ın ABD ile İsrail’de Türkiye'nin ve Ülkücü Hareketin geleceğine dair ne tür kirli pazarlıklar yaptığını bilmek istemektedir.

6-Ümit Özdağ, vaktiyle başkanı olduğu Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi (ASAM) bütçesiyle gerçekleştirdiği İsrail gezileri sırasında Mescid-i Aksa’yı mı yoksa Mossad’ı mı ziyaret etmiştir?

7-Kamuoyunda Özdağ’ın, Türk milliyetçiliği davasına fitne ve tefrikayla zarar vermek üzere görevlendirilmiş kripto FETÖ destekçisi bir eleman olduğuna dair kanaatler giderek güçlenmiştir."dedi.

"YURTTA SULH KONSEYİ” ÜYESİ OLUP OLMADIĞI ARAŞTIRILMALI"

8(son)-Ümit Özdağ’ın “Yurtta Sulh Konseyi” üyesi olup olmadığı araştırılmalı; bu sözde milliyetçinin, aslında Türk milliyetçiliğinin kripto düşmanı ve Türkiye’de küresel aktörler adına görev yapan pis bir ajan olup olmadığı acilen aydınlatılmalıdır.

İyi Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Habertürk’te Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programına MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın gönderdiği mesaja , “İçki şişede durduğu gibi durmuyor” dedi.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt : Ümit Özdağ Tutuklanmalı

Enginyurt "Odatv den Barış Terkoğlu tutuklanmış.Tutuklama eksik kalmış,Ümit Özdağ TUTUKLANMALI.,MİT mensuplarını ilk ifşa eden,Suriye üzerinden bölücülük,ifşaat yapan,toplumu geren bu adamdır."şeklinde tweet attı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol