ÇAĞLAYAN.BAŞVURUSUNU YAPTI

Milletvekili aday adayı olmak için geçtiğimiz günlerde 4 yıldır sürdürdüğü AK Parti Karaman İl Başkanlığı görevinden istifa eden Abidin Çağlayan, aday adaylığı başvurusunu geniş bir katılımla yaptı.

Karaman İl ve ilçe teşkilatlarının desteğini arkasına alan Çağlayan parti mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği programda başvurusunu gerçekleştirdi.

Milletvekili Aday adayı Abidin Çağlayan,başvurusu ile ilgili olarak “Rabbim yolculuğumuzu hayırlı kılsın. Ayaklarımızı doğruluk üzere sabit kılsın, işlerimizi kolaylaştırsın." diyerek kolları sıvadı.

28. Dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurumuzu İl Başkan V. Osman Aydın, Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Bayır, Kadın Kolları Başkanımız Fatma Coştu, Gençlik Kolları Başkanımız Kemal Toprak ve tüm yönetim kurulu üyelerimiz ile Karaman’daki evimizde AK Parti ailemizin huzurunda yaptık.
4 yıldır beraber yol yürüdüğümüz beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan teşkilat mensubu kardeşlerim ile çalışmalarımızda destek ve dualarını esirgemeyen hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol