KÖPÜKLÜ ŞAKİRDLER
Gülen grubunun tetikçisi olan Fetoşist Faruk Arslan'ın  (Frank Faruk) ahlaksız görüntüsünde teknede yarı çıplak kadınlarla beraber köpük partisi yaptığı görüldü.
Kardeşi Ömer Arslan'la beraber köpük partisine katıldığı öğrenilen Fetoşist Arslan'ın, burada kardeşiyle beraber fotoğraf çektirdiği belirlendi. Ömer Arslan daha sonra ağabeyi ile çektirdiği bu fotoğrafı sosyal paylaşım sitesi facebook'ta paylaştı.

Şu anda Kanada'da yaşayan Faruk Arslan sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden herkese ahkam kesmesiyle tanınıyor. İslami söylemlerde bulunan Arslan'ın, Pakize Kıray isimli bir hanımefendi ile uğraştığı ve bu hanımefendinin başı açık fotoğrafını paylaşarak, "Pek İslami bir görüntüsü yok" dediği görülüyor. Teknede yarı çıplak kadınlarla beraber köpük partisi yapan Arslan'ın, başka bir kişi için bu yönde yorum yapması yüzsüzlüğün bu kadarına da pes dedirtti.
FARUK ARSLAN'DAN ERDOĞAN'A HAKARET
Twitter'daki paylaşımlarında sürekli Gülen örgütünün propagandasını yapan Arslan'ın ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ise birçok hakaretlerde bulunduğu görüldü.


Fetoşist Arslan'ın, Gülen örgütünün yayın organlarında yaptığı görevler şu şekilde:

Azerbaycan Zaman gazetesinde muhabirlik, haber müdürlüğü ve köşe yazarlığı yaptı. CHA Azerbaycan temsilciliğini 3 yıl yürüttü. 2 yıl süresince Türkiye'de yayımlanan Zaman gazetesinde Bakü Mektubu adlı köşeyi yazdı. Zaman gazetesinde 2000 yılı sonuna kadar Ankara'da diplomasi, yurtdışı baskılar, dış politika ve enerji muhabirliğini yürüttü. 14 ülkede basılan Zaman'lara yönelik özel araştırma dosyaları hazırladı. 2000-2001'de Kanada Zaman gazetesi temsiciliği görevini üstlendi, Toronto muhabiri olarak çalıştı.


Haydi Şakirdler Eller Havaya,Köpüğünüz Bol Olsun :))
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol