Hüseyin Gülerce Şok Kumpası Deşifre Etti
Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Türker Akıncı'nın moderatörlüğünü yaptığı Ortak Akıl programında gündemi değerlendiren Gazeteci - Yazar Hüseyin Gülerce, Gülen cemaatin kirli oyunlarını anlattı. 


İşte Gülerce'nin çarpıcı açıklamaları:

40 KORUMASININ 25'İ KENDİLERİNDENMİŞ


'Beni ikna etmek için cemaatteki üst düzey iki yetkili evime geldi. 'Erdoğan 30 Mart'taki yerel seçimleri göremeyecek. Çünkü ya akıl hastanesine kapatılacak ya da intihar edecek' dedi. Ben hayretler içerisindeyim. Bu gazetelerde ve televizyonlarda yer almadı. Diyorum ki; Tayyip Erdoğan gibi birisi namazlı niyazlı, imam hatip mezunu neden intihar etsin?' Onlar da 'Çünkü çok gizli çekilmiş videolar var' dediler. 'Bu gizli çekimleri kim yapıyor?' dedim. Ağzından kaçırdı; '40 koruma polisinin 25'i bizim arkadaşımız' dedi.

PARALEL ÖRGÜT DEVRE DIŞI BIRAKMAK İSTEDİĞİ HER KİŞİYİ ÖNCE HAYSİYETİ VE EKMEĞİ İLE OYNARAK, AKIL HASTANESİNE KAPATTIRIR, SONRA İNTİHAR ETTİRİR, İNTİHAR ETTİREMEZSE,TRRAFİK YADA İŞ KAZASI İLE ÖLDÜRTÜR.

Şimdi tabi bunu inkar edeceklerdir. Ben yalan söylüyorsam Allah beni kahretsin. Söylemedik diyorsanız siz de beni Allah kahretsin deyin, kamuoyu önünde yeminleşelim. 

Cemaat cumhurbaşkanlığı korumalarına bile adamlarını yerleştirmiş, tek amaçları Erdoğan'ı bitirmek.'Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol