BİR Ç.ŞLİ YAMYAMLARIMIZ EKSİKTİ! BİR Ç.ŞLİ YAMYAMLARIMIZ EKSİKTİ!
Kuzey Irak'ın Zap bölgesinde, PKK'lı teröristlerin el yapımı patlayıcıyı infilak ettirmesi ve ardından çıkan çatışmada 26 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş İlhan Sezer şehit olmuştu.

Şehit olan Sezer’in cenazesi, dün Bolu'nun Gerede İlçesi'nde düzenlenen törenin ardından gözyaşları arasında toprağa verilmişti.

Şehidin 10 gün önce evlendiği Derya Sezer ise, cenazeye eşinin komando kamuflajı ve beresi ile katılmıştı. GELİNLİĞİNİ BIRAKTI
Şehidin mezarına gidenler ise üzücü bir tabloyla karşılaştılar. Şehit asker İlhan Sezer’in eşi Derya Sezer, şehidin mezarının üstüne gelinliğini bıraktı.SÖZDE HÜR DÜNYA'NIN İNSAN HAKLARI ANLAYIŞI BUDUR
Türkiye’ye her fırsatta ‘yargı bağımsızdır’ sözleriyle ders vermeye kalkan Almanya, Die Welt muhabir Deniz Yücel, pkk propagandası yapmaktan tutuklanınca, yargı bağımsızlığını unuttu. Kendiyle çelişen Almanya, Yücel’in gazeteci olduğunu ve serbest bırakılmasını isterken, Yücel’in yaptığı haberler ise tam aksini söylüyor. pkk sözcüsü gibi davranan Yücel imza attığı 54 haberde pkk ve FETÖ’ye sahip çıkarak Türkiye’ye hakaret etti.

MİLYONLARCA  KELİME YETMEZ ANLATMAYA  RESİMLERLE ZİHİNLERDE YER ETSİN İSTEDİK...

AŞAĞIDAKİ, AŞŞAĞILIK'IN RESMİNE İYİ BAKINBİRDE BU RESİMLERE BAKIN
 
KİMLER KİMLERİN YANINDA BUNUDA AŞAĞIDAKİ BELGESİ İLE GÖRELİM