Your browser does not support JavaScript!

Şehit Haberleri

şehit haberleri ve güncel şehit gelişmeleri, şehit ile ilgili tüm video, şehit fotoğrafları ve şehit haberleri ONGUN HABER sitemizde


ASAYİŞ

Gece boyunca toplam dört açıklama yapan MSB, ilk önce 5 olarak duyurduğu şehit sayısını, ardından 9 olarak açıkladı.

Pençe-2, Piyade Uzman Çavuş Alpay Aras-3 Operasyonunda Teröristlerle Girilen Çatışmada 6 Askerimizin Şehit,1 Askerimizin de Yaralandığı Öğrenildi.

ASAYİŞ

Şırnak Merkez Bestler Dereler Bölgesinde Gerçekleşen Terör Operasyonunda Dört Jandarma Personeli İle Bir Güvenlik Korucusu Şehit Oldu.

ASAYİŞ

Hain Pusuda Şehit Edilen Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı Sinan Ateş'in Katil Zanlısının Kimliği Ortaya çıktı.

DUYARLILIK

Helikopteri Kiralayan Firma Yetkilisinin Bildiği Bir Görüntülü Kayıt Var; O Kayıt Hem Dosyada Hem de Bizim Bilgimizde Yok

Hukuk

#FıratYılmazÇakıroğlu'nu Cinayetinde Eski rektör Candeğer Yılmaz ve Edebiyat Fakültesi Eski Dekanı Ersin Doğer, 10’ar Ay Hapis Cezasına Çarptırıldı.

DUYARLILIK

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu Cinayeti Soruşturmasında; Aileler, 3 Uçağın Kamera Görüntülerinin İncelenmesini Talep Etti

ASAYİŞ

Pençe-Şimşek Operasyon Bölgesinde Çıkan Çatışmada Bir Mehmetçik Şehit Olurken 1 Asker de Yaralandı.

DUYARLILIK

Tatvan ilçesi kırsalında güvenlik güçleriyle PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada yaralanan Teğmen Baki Koçak, tedavi gördüğü hastanede Şehit oldu.

DUYARLILIK

Yaşadığı Tüm Eziyetlere Rağmen Devletine ve Milletine Küsmeyen Yusuf Yüzlü, Dik Duruşlu Bir Lider Olan Muhsin Yazıcıoğlu'nun, Vefatının Üzerinden 12...

EKONOMİ

2021'de En Düşük MTV 109 TL En Yüksek MTV ise 50.107 TL Olarak Belirlendi. 2021 Yılında Emlak Vergisi % 4.55...

SİYASET

Engin Özkoç, "İnsan canını kim düşünmediyse işçileri düşünmediyse bakanından fabrika sahibi kim sorumluysa Allah belasını versin" dedi.