Your browser does not support JavaScript!

Covid19 Haberleri

covid19 haberleri ve güncel covid19 gelişmeleri, covid19 ile ilgili tüm video, covid19 fotoğrafları ve covid19 haberleri ONGUN HABER sitemizde


SAĞLIK

AstraZeneca, nadir görülen bir yan etkiye neden olabileceğini kabul ettiği Covid-19 aşısını dünya çapında geri çekme kararı aldı.

EKONOMİ

81 İl Valiliğine Pazar Yerleri Genelgesi Gönderildi 8 ve 15 Mayıs Cumartesi Günleri Pazar Yerleri 10.00-17.00 Arası Açık Olacak.

ASAYİŞ

Genelgede Bu Gün Ülke Genelinde 260 Bin Personelle Dinamik Denetim Yapılacağına Yer Verildi

DUYARLILIK

İddialar Komplo Teorisyenleri Tarafından Yaygın Bir Şekilde Paylaşıldı ve Dünya Çapındaki Katolikler Arasında Şaşkınlık ve Endişeye Sebep Oldu.

Hukuk

Sokağa Çıkma Kısıtlaması İhlâli ve Maske Takmama Sebebiyle Kesilen İdari Para Cezalarının İptaline Dair Yeni Emsal Niteliğinde Kararlar Verildi.

SAĞLIK

Türkiye'ye Giriş Yapan ve PCR Test Sonucu "Pozitif" Çıkan Kişilere Yapılan Geriye Dönük Taramalarda 15 Kişide Mutasyon İle Uyumlu Virüs...

YEREL

19 Mayıs Belediyesi (Covid-19) Önlemlerine Dikkat Çekmek İçin Yeşilçam Sanatçılarının Repliklerinden Oluşan Afişlerle Temizlik Maske, Mesafe, Çağrısı Yapıyor.

SAĞLIK

Güney Afrika’da Yeni Bir Corona Virüs Mutasyonu Daha Tespit Edildi

SAĞLIK

Dünya, Yeni Tip Koronavirüs İle Mücadelede Aşıların Bulunmasıyla Umutlanırken; Birleşik Krallık 'tan Gelen 'Mutasyon' Haberi, Tüm İnsanlığı Şok Etti.

SAĞLIK

Pfizer/BioNTech'in Aşısını Olan İki Sağlık Çalışanı Yoğun Bakıma Kaldırıldı!

SAĞLIK

Çin'den alınan SinoVac Koronavirüs Aşısının İlk Partisi Olan 3 Milyon Doz, Gelecek Hafta Türkiye'de Olacak

ASAYİŞ

Cumhurbaşkanı Erdoğan Covid-19'a Karşı Alınan Yeni Tedbirleri Açıkladı