Trump'tan Çin'e 50 Milyar Dolarlık Ek Gümrük Vergisi

Aziz Yıldırım 6821 Oyla Yeniden Başkan

aziz-yildirim-6821-oyla-yeniden-baskan

Fenerbahçe Kulübü'nün Seçimli Olağanüstü Genel Kurul toplantısında oy verme işlemi sona erdi.Oyların 6821'ni alan Aziz Yıldırım, resmi sonuçlara göre yeniden başkan seçildi.
03 Kasım 2013 Pazar 19:26

Fenerbahçe Kulübü'nün Seçimli Olağanüstü Genel Kurul toplantısında oy verme işlemi sona erdi. Oyların çoğunluğunu alan Aziz Yıldırım, resmi sonuçlara göre yeniden başkan seçildi.

Mehmet Ali Aydınlar ve listesindeki isimler, yeniden başkan seçilmesinin belli olmasıyla Aziz Yıldırım ve yönetimi ile bir araya gelerek, kendilerini tebrik etti.

Aziz Yıldırım bir kez daha Fenerbahçe Başkanı!

Fenerbahçe'nin Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu'nda Yıldırım, rakibi Mehmet Ali Aydınlar'a büyük fark atarak yeniden başkanlığa seçildi! Yıldırım kullanılan 9380 oyun 6821'ini alarak güven tazeledi.

AYDINLAR 2383 OYDA KALDI

Kongre Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, başkan adaylarının oylarının sayımının tamamlanmasından sonra sonuçları açıkladı. Konuşmasına "Kazanan Fenerbahçe oldu, kazanan Aziz Yıldırım oldu" diye başlayan Küçük, daha sonra kongrede toplam 9 bin 380 oyun kullandığını, Aziz Yıldırım'ın 6 bin 821 oy, Mehmet Ali Aydınlar'ın 2 bin 383 oy aldığını, 176 oyun ise geçersiz sayıldığını kaydetti. 
AZİZ YILDIRIM'IN LİSTESİ

Asil Üyeler: Abdullah Kiğılı, Mithat Yenigün, Mahmut Nedim Uslu, Nihat Özbağı, Ahmet Özokur, İlhan Yüksel Ekşioğlu, Ender Alkaya, Ahmet Tahir Perek, Ömer Temelli, İsfendiyar Zülfikari, Deniz Tolga Aytöre, Mehmet Şekip Mosturoğlu, Turhan Şahin, Erhan Türkoğlu 

Yedek Üyeler: Ünal Uzun, Hakan Dinçay, Mehmet Selim Kosif, Mustafa Serdar Erkan, Yalçın Haker, Metin Doğan, Selim Sapan.

KONGREDEN NOTLAR

- Aydınlar, salonun girişinde üyeleri karşıladı

Başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar ve ekibi, Ülker Sports Arena'nın girişinde kongre üyelerini karşıladı.

Salonda oyunu kullandıktan sonra girişteki yürüyen merdivenlerin önüne giden Aydınlar, ekibiyle üyeleri karşılayıp, sohbet etti.

Salonun içinde de tribünlerin önünde başkan Aziz Yıldırım üyeleri karşılamaya devam ederken, yönetim kurulu listesindeki isimlerden Mahmut Uslu ve Nihat Özbağı da başkanın yan tarafında salona gelen üyeleri karşıladı.

- Ali Koç: "Camiamıza hayırlı uğurlu olsun"

Fenerbahçe Kulübü eski yöneticisi Ali Koç, öğleden sonra salona gelerek oyunu kullandı.

Kongrede büyük ilgi gören Koç, üyelerle fotoğraf çektirip, sohbet etti. Koç, yaptığı açıklamada, "Güzel bir kongre oluyor. Kim kazanırsa kazansın camiamız için hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Yıldırım ve Aydınlar, kongre divan başkanlığı masasında buluştu

İki başkan adayı Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar, oy sayımını kongre divan başkanlığı masasından takip etti.

Kongre Divan Başkanı Vefa Küçük'ün çağrısı üzerine Aziz Yıldırım'ın ardından masaya giden Aydınlar, burada rakibi Yıldırım ile tokalaşıp öpüştü. Masanın ortasında Küçük yer alırken, sağında Yıldırım, solunda da Aydınlar oturdu.

Küçük, iki başkan adayının centilmence aynı masada oturmasının ardından yaptığı açıklamada, "İşte Fenerbahçe bu, Fenerbahçe'nin büyüklüğü bu. Biz hep beraberiz, birlik beraberlik içindeyiz. Sandıktan kim çıkarsa hep beraber onun yanındayız" ifadelerini kullandı.

- Aydınlar, ekibiyle önce tribüne çıktı

Kongrede oyunu kullandıktan sonra ekibiyle beraber salonun girişine geçerek yaklaşık 5 saat üyeleri karşılayan başkan adayı Mehmet Ali Aydınlar, oy verme işleminin sonuna doğru da salona girip yanındakilerle beraber bir süre tribünde oturdu.

Yönetim kurulu aday listesindekilerle beraber salona giren Aydınlar, bazı üyelerle ve iki sandığın kurul başkanlarıyla sohbet edip, oy sayımını izlemek için tribüne geçti. Aydınlar daha sonra Vefa Küçük'ün çağrısı üzerine kongre divan başkanlığı masasına gitti.

- Kongreden notlar

Eski genelkurmay başkanlarından emekli Orgeneral Hüseyin Kıvrıkoğlu, oyuncu Kadir İnanır, tiyatrocu Selçuk Yöntem, şarkıcı Adnan Şenşes, Ankaragücü Kulübü'nün eski başkanı Cemal Aydın da kongrede oy kullandı.

Bu arada, kongreye dedesiyle birlikte gelen 4 yaşındaki Kerem, dedesini kaybedince divan başkanlığına getirildi. Salonda Kerem'in divan başkanlığına getirildiği, dedesinin gelip alması yönünde anons yapıldı. Anonstan sonra kimse gelmeyince kongre divan başkanı Vefa Küçük, "Bu küçük yavruyu alan olmazsa biz divan olarak kendisini evlat edineceğiz. İlerde Fenerbahçe'ye başkan olarak yetiştireceğiz" diye espri yaptı. Daha sonra Kerem'in, dedesine teslim edildiği öğrenildi.

 


Haber okunma sayısı: 1371

{lang: 'tr'}

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ