Hesap Günü Yaklaştı, Millet Notunu Alıyor....

75 milyon dolar stada ayrıldı

75-milyon-dolar-stada-ayrildi

Bursa’da genel kurul üyelerinin karşısına çıkan Beşiktaş başkan adayı Serdal Adalı, 150 milyon dolarlık finansman sözünü biraz daha açtı.
11 Haziran 2013 Salı 04:49

Adalı, “Rakamlar havada uçuyor ama Beşiktaş’ın önüne gelebilecek mali sıkıntıları çok iyi analiz yaptık. Özellikle stadın finansmanı hazırlamadan stada başlamak çok tehlikeli bir başlangıç olur. Hazırladığımız finansmanın yarıya yakını önlem olarak herhangi bir aksama olmaması için yapılan bir hazırlıktır. Diğer kısmı 75 milyon dolarlık kısmı kulübümüzün önünde yüksek faizli kredilerden kurtulmak ve borçları uzun vadeye yaymak” diye konuştu.
Adalı, sabah da 77 Beşiktaş Taraftarlar Derneği’nde, Yalovalı Beşiktaşlılarla buluştu. Adalı, “2 tane teknik direktörle görüşüyoruz. Bunların tavsiye ettiği futbolcularla da konuşuyoruz. İsim açıklamamız için öncelikle genel kurulun bize yetkisi vermesi lazım. Allah izin verirse 17 Haziran sabahı hem teknik direktörümüzü hem de futbolcuları paylaşacağız” diye konuştu.Kaynak: http://skorer.milliyet.com.tr/75-milyon-dolar-stada-ayrildi/besiktas/detay/1721309/default.htmEtiketler: Beşiktaş , Bursa , dolar , Haziran

Haber okunma sayısı: 836

{lang: 'tr'}

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ