Trump'tan Çin'e 50 Milyar Dolarlık Ek Gümrük Vergisi

SAYISI HABERLERİ

Havalimanı Saldırılarında Ölü Sayısı 45’e Yükseldi

havalimani-saldirilarinda-olu-sayisi-45e-yukseldi Atatürk Havalimanın'da Gerçekleştirilen Saldırıda Ölü Sayısı Sürekli Yükseliyor.

Hangi İl Kaç Şehit Verdi?

hangi-il-kac-sehit-verdi 1869 yılından günümüze,bugünkü sınırlar içerisinde hangi il ne kadar şehit verdi?

Soma'da can kaybı 282'ye çıktı

somada-can-kaybi-282ye-cikti Soma'daki maden yangınında can kaybı 282'ye yükseldi. Madende yangın da devam ediyor. Tahmini 120 işçinin de hâlâ madende olduğunu söyleyen Başbakan Erdoğan, olayı değerlendirirken "Bunlar olağan

Bu Markaları Sofradan Uzak Tutun!

bu-markalari-sofradan-uzak-tutun Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, 40 firmanın 52 gıda ürününün, sağlığa zararlı ve standartlara aykırı olarak üretildiğini açıkladı.

M.E.B Ortak Sınav Birincilerini Açıklamayacak

meb-ortak-sinav-birincilerini-aciklamayacak Milli Eğitim Bakanlığı, bu ayın sonunda ilk kez uygulanacak "merkezi ortak sınava" ilişkin çeşitli konulara, hazırlanan soru ve cevaplarla netlik kazandırdı.

Diplomalı işsiz sayısı ülke tarihinin en yüksek seviyesinde!

diplomali-issiz-sayisi-ulke-tarihinin-en-yuksek-seviyesinde Türkiye tarihinde ilk kez üniversite mezunu işsiz sayısı 600 bin kişi seviyesine ulaştı. Buna göre, her 5 işsizden birini üniversite mezunları oluşturuyor.

‘Banka sayısı neden artıyor, kimseye söz verildi mi?’

banka-sayisi-neden-artiyor-kimseye-soz-verildi-mi CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, “BDDK Başkanı banka sayısının 49’dan 60’a çıkarılmasına yönelik hazırlıkları olduğunu açıkladı. Bu optimum sayı mı, kimlere banka kurma sözü

Dershane sayısı düştü!

dershane-sayisi-dustu Dershane sayısı 1 Kasım 2012 tarihi itibarıyla 3 bin 896’ya düştüğünü bildirdi.