Trump'tan Çin'e 50 Milyar Dolarlık Ek Gümrük Vergisi

Aşkınızı meditasyon ile ifade edin!

askinizi-meditasyon-ile-ifade-edin

Dünyaca ünlü spiritüel lider Christopher Sell ve Carrie Harris, geliştirdikleri ‘Heaven on Earth’ workshop çalışması ile Türkiye’de!
12 Kasım 2012 Pazartesi 18:14

Günümüzün en popüler sorunlarından biri olan ‘aşık olamama’ ya da ‘aşkını ifade edememe’ üzerine geliştirdikleri pratik meditasyon tekniklerini ‘Heaven on Earth’ seminerleri ile dünyaya yayan spiritüel liderler Christopher Sell ve Carrie Harris iki günlüğüne Türkiye’ye geliyor.

Indigo Danışmanlık bünyesinde 17 Kasım Cumartesi ve 18 Kasım Pazar günü Bağdat Caddesi Sense Tuz Terapi Merkezi’nde düzenlenecek olan workshop çalışması, günlük hayatta kolayca uygulanabilecek pratik meditasyonlar ile kalbin gücünü geliştirmeyi ve içsel huzuru keşfederek ifade yeteneğini güçlendirmeyi hedefliyor.

 

Dünyanın farklı noktalarını gezerek ‘Heaven on Earth’ seminerlerini düzenleyen Harris ve Sell, öğretileri sayesinde katılımcılarına güçlü bir farkındalık, iş ve özel yaşamda daha derin vizyon, içsel huzur ve güç kazandırıyor.

 Kaynak: http://saglik.milliyet.com.tr/askinizi-meditasyon-ile-ifade-edin-/alternatiftip/haberdetay/12.11.2012/1625829/default.htmEtiketler: Türkiye , Bağdat , Bağdat Caddesi , Workshop , Dünyaya

Haber okunma sayısı: 2252

{lang: 'tr'}

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ