Hesap Günü Yaklaştı, Millet Notunu Alıyor....

Hesap Günü Yaklaştı, Millet Notunu Alıyor....

hesap-gunu-yaklasti-millet-notunu-aliyor

Başkanı'ın Kızı 10. Sıradan Birinci Sıraya Gelerek Akademisyen Oldu.
24 Nisan 2018 Salı 16:05

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın kızı 10. sıradan birinci sıraya geldi ve akademisyen oldu. Belediye Başkanının kızı Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesinde öğretim görevlisi oldu. Baba Selim Yağcı kızını kutladı. Bu konu ile ilgili olarak tüm detayları ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.
 

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından öğretim görevlisi sınavı açıldı. Gerçekleştirilen sınavda skandal bir olay yaşandı. Söz konusu sınav ile üniversitenin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluna bir kişi alınacak. 25 Aralık 2017 tarihinde ilana çıkıldı ve sınav yapıldı. Sınav için 10 kişi başvuru yaptı.
Ön değerlendirme sonucu 12 Ocak'ta açıklandı. AK Parti'li Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın kızı Hatice Ecem Gezer sınavda ALES puan sıralamasına göre son sırada yer aldı.
ONUNCU SIRADAYKEN BİRİNCİ SIRADA YER ALDI
Konu ile ilgili olarak yaptığımız araştırmada,Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafından diğer birimlerin alım sonuçları yayımlandı ancak Belediye Başkanının kızı Gezer'in başvuru yaptığı birimin sonuçlarını açıklamadı. Sınav 1 Şubat'ta yapıldı ve 2 Şubat'ta ise sınav listesi yayımlandı. Yayımlanan listede ALES puanına göre 10. sırada olan Gezer bu listede birinci sırada yer aldı.
Ayrıca sınava girmeye hak kazanan diğer 8 kişinin sınava katılmadığı belirlendi. ALES ve lisans mezuniyeti puanı daha yüksek olan Sema Ünver'in sınav puanı 45 olarak açıklandı. Bundan dolayı Sema Ünver'in kadro alma şansı olmadı. AK Parti'li Yağcı'nın kızı Gezer ise 75 puanla öğretim görevlisi oldu.

                                                         İŞTE BELGELERİ


Begelerin Link Adresleri (Yalan Söylediğimizi İddia Eden Aşağıdaki Link Adresleri Üzerine Tıklasın Görsün)
Link: 
http://w3.bilecik.edu.tr/personel/wp-content/uploads/sites/51/2018/02/SA%C4%9ELIK-H%C4%B0ZMETLER%C4%B0-MYO-%C3%96%C4%9ER.-G%C3%96R..pdf
Link: 
http://w3.bilecik.edu.tr/personel/wp-content/uploads/sites/51/2018/01/%C3%96%C4%9ER.-G%C3%96R.-SA%C4%9ELIK-H%C4%B0ZMETLER%C4%B0-MYO.pdf

Emin olduğumuz şeyler var; Millet böylesi ihanet içinde olan icraatları not alıyor ve çok kısa zamanda bunları yapanlara cevabı verilecek, sandıkta bile büyük bir cevap bekliyor...

BABANIZ BAŞKAN DEĞİLSE ATANAMAZSINIZ O ZAMAN ÖLÜN
Geçtiğimiz hafta ataması yapılmayan ve psikolojik bunalıma girerek yaşamına son veren Merve Çavdar'ın ardından Artvin merkeze bağlı Yanıklı köyünde ataması yapılmayan genç bir öğretmen de, orman işçiliğinde çalışırken tomruk çarpması sonucu yaşamını yitirdi. “Erdoğan’ın kapısında temizlikçi olurum” diyen AK Partili Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın kızının 10’uncu sıradan 1’inci sıraya gelerek Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’ne öğretim görevlisi olması ise atanamayan öğretmenlerin sebebini ortaya koyuyor.

Merve Çavdar'ın hayatına son vermesinin ardından AK Partili Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın kızının 10’uncu sıradan 1’inci sıraya gelerek Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’ne öğretim görevlisi olması büyük tepki çekmişti. Bugün ise bir haberde Artvin'den geldi. Artvin'de atanamadığı için orman işçiliği yapan Süleyman Avcı, bir tomruğun kendisine çarpması sonucu yaşamını yitirdi. 

Artvin'in Sesi gazetesinde yer alan habere göre Yanıklı ormanında meydana gelen olay 22 Nisan Pazar günü meydana geldi.

Artvin Çoruh Üniversitesi mezunu 25 yaşındaki öğretmen Süleyman Avcı, köyün ormanında çalışmaya başladı. Ormanda odun işiyle uğraşan Avcı, kesilen bir tomruğun kendisine çarpması sonucu yaşamını yitirdi. 

Avcı'nın cenazesi önce Artvin Devlet Hastanesine, buradan da otopsi için Trabzon’a gönderildi.


Haber okunma sayısı: 681

{lang: 'tr'}

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Hanoğlu

    Misafir: akp ye asla oy yok cüneyt bey gel artık sende yanımıza ısrar etme 17 Mayıs 2018 15:58

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ