Trump'tan Çin'e 50 Milyar Dolarlık Ek Gümrük Vergisi

Haydi Bunuda Yalanlayın,Bakmayın Ona Uydurmuş,Deli Deyin

haydi-bunuda-yalanlayinbakmayin-ona-uydurmusdeli-deyin

Yeni CIA Başkanı,Almanya Cumhurbaşkanı,İngiltere Başbakanı Bir Arada...
19 Mart 2018 Pazartesi 13:08

Kurulduğumuzdan Bu Güne Bir İddiamız Vardı, "Bu Dünyayı Yönetenler, Ulusal ve Yerel İşbirlikçileri İle Birlikte Gerçekleri Saklıyorlar, Perde arkasında Neler Oluyor Biz Bunların Peşindeyiz"demiştik.
İzimizden Sapmadık, İnançlarımızdan,İlkelerimizden, Değerlerimizden Taviz Vermedik, Sallandık Aama Düşmedik...

Alttaki Resimde göreceğiniz gibi, yılar önce çekilen bu resimdeki kişiler, Soldaki Almanya Başbakanı Merkel, Ortadaki İngiltere Başbakanı May ve En soldaki Yeni CİA Başkanı Nam-ı Değer Kanlı Gina. Bu Resmi Hafızalarınıza Kaydedin!DÜNYAYI YÖNETENLER HİÇ BU KADAR SUÇ ÜSTÜ YAKALANMADI. HENÜZ ÇOCUKLUK ÇAĞINDA TANIŞAN (DAHA DOĞRUSU TANIŞTIRILAN!!!) ALMANYA, İNGİLTERE BAŞBAKANLARI VE YENİ CIA BAŞKANI...

Tesadüfmü sandınız? Değil tabiki. Süper NATO, kontrgerilla  yani Gladio elamanları bunlar. Hiç bir şey tesadüf değil. Bu konuda Eski Gladio yöneticisi ve İtalyan eski Cumhurbaşkanı Cossiga nın anılarını okumanız konuyu daha iyi olarak anlamanıza yardımcı olacaktır. 

Oradada, Ben, Helmut Kohl ve Helmut Scmith aynı kurstan geçtik diyor Gladio yu anlatırken...


YAZDIK, ÇİZDİK,KONUŞTUK, TEHLİKELİ İLAN ETTİLER, DİKKAT EDİN DEDİLER, DELİ DEDİLER HALEN YÜZSÜZCE İŞBİRLİKÇİLİĞE DEVAM EDİYORLAR AMA İYİ TANIYORUZ ONLARI...
                                              BÜYÜK BİR HESAP VAR, KRAL ÇIPLAK,KORKMUYORUZ

'Bir komplonun ilk tedbiri, herkesi bir komplonun var olmadigi konusunda ikna etmektir. '
 — Gary Allen, None Dare Call It Conspiracy 

BU HESABIN ÇANAKLARINI YALAYAN, ULUSAL VE YEREL İŞBİRLİKÇİLER, HEPSİNİ TANIYORUZ, VAR ONLARDAN DA KORKUMUYORUZ

Gerek küçük ve orta ölçekli ve gerekse büyük şehirlerde, o şehrin ekseriyetle yerlilerinden oluşan bir Şehir Dükalıkları vardır, bu dükalıklar zamanla gelişir büyür ve o şehrin her türlü sosyal ve ekonomik gücünü ve etkinliğini elinde tutarlar, şehir dükalıklarının mensupları, her partide, her cemaatte, her dernekte, kulüpte, her resmi kurum ve kuruşuta, ekonomik ve sosyal etkinliklerde, her türlü kurumsallaşmış yahut kurumsallaşmamış yapının içinde ve bürokraside yönetici olarak başrolde bulunurlar,bu dükalıkların mensupları, çocuklarını birbirileri ile evlendirerek, dükalığın etkinlikliğini artırı ve bir nev'i bir başka paralel yapı kurarlar, bu yapının mensupları her oluşum içinde bulundukları için, Devlet Erki''nin Terörist ilan ettiği kişileri kolay kolay gözden çıkaramazlar çünkü Paralel Şehir Dükalıkları'nın mensupları birbirlerini çok iyi tanır ve açıklarını yakından bilir ve takip ederler,yasa dışı yahut etik olmayan geçmiş ve şimdiki bilgilerine ciddi derecede vakıf oldukları için,Dükalık mensuplarından birine  zarar gelirse;o biri tüm Paralel Şehir Dükalığını çok kısa bir sürede açık eder,tüm sırlarını ifşa eder ve Dükalığı yerle yeksan eder,bu Dükalıkların her parti, her sosyo ekonomik yapı,bürokrası, cemaat ve derneklerde olduğundan hareket edersek AK PARTİ içinde de taşra ve merkez yönetimlerinde bu Dükalık mensupları vardır.

ANKARA, ESKİŞEHİR, AKSARAY,ZONGULDAK, KAYSERİ,KARAMAN KONYA veya herhangi bir il yada herhangi bir yerleşim birimindeki Parti yöneticileri ve partiye gönül desteği olan Dükalık mensuplarından bu şahsı koruyanlar olabilirmi sizce?

Yerel Basın ve kamoyu nezdinde bu durumun tartışılamamasının sebepleri bu yazdığımız cevabın içinde gizlidir,temenni ederiz ki, Devlet Erk'i ni Bir Süreliğine Kiralayan yada Sürekli Elinde Tutan Merkezler ve Tüm Siyasi Partilerin Ana kademe yöneticileri durumu, değerlendirsinler,Dükalıklar Kamoyu oluşturmaya çalışan ama asla ve asla Kamuoyu olmayan,şişirilmiş, pohpohlanmış, semirtilmiş yada semirmesine gözyumulmuş spekülatör sülük örgütlenmelerdir, Dükalıklar şehirlerin kanını emen talihsizliklerdir.

Her Dönemde İktidar Erk'ini Elinde Bulunduranlara yada bir süreliğine kiralayanlara sırnaşan Kaypak, Kıkırdak Dokulu,Rüzgargülü Karakterli Haysiyetsiz Tapınakçı Ulusal ve Yerel Dükalıklar İtaat Etti, Taban tabana Zıt Olsa Bile Kralın eteğini Öptü Kılıncını Salladı, Kralın Amigosu Oldu ... ama Onlar Düştü Kepaze Oldu İtibar Katliamını Organize Ederken 50 Gramlık İtibarları Vardı Oda Gitti Ellerinden Şimdi Ya Cezaevinde Ya da  Evinde Ceza Çeker Haldeler İnsan İçine Çıkamadılar,Ongun Haber ve Cüneyt DİLER O Zamanda Yazdı, Konuştu,Yayınladı, Şimdi de Aynısını Yapıyor, Engel Olamadılar, Olamayacaklar, Daha Yeni Başladık Sırada Yerel Dükaları, Ulusal Bağlantılarını ve Uluslararası İşbirlikleri Organize Eden Tapınakçı Haydutların Belgeleri Var Sıra Belgelerde, Artık Yayınlayacağız.
Haber okunma sayısı: 1386

{lang: 'tr'}

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ