İşte CHP'de Muhaliflerin Tartışmalı İmza Listesi

Fatih Satılmış, MHP'den Aday Adayı

fatih-satilmis-mhpden-aday-adayi-

Allah Yolunu, Bahtını Açık, Akıbetini Hayreylesin
29 Nisan 2018 Pazar 19:48

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkan Yardımcısı Fatih Satılmış, 27. dönem milletvekili seçimlerinde aday adayı oldu.


MHP Konya İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliği ve İl Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Satılmış'ın aday adaylığı sevinçle karşılandı.


Çekirdekten yetişme Ülkücü kimliği, ilkeli,dürüst ve bilge tavırları ile Ülkücü camiada ilgi ve takdir uyandıran Ahmet fatih SATILMIŞ'ın Ülkesi ve Konya İli için özel projeleri var.

Ahmet Fatih SATILMIŞ kimdir?

1980 yılında Konya’nın Akşehir ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Akşehir’de tamamladı. Üniversite eğitimini Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor öğretmenliği bölümünde yaptı. Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı Yönetim ve Organizasyon bölümünde yüksek lisans eğitimi aldı.Konya Şeker A.Ş’de Medya Reklam Satın Alma Yöneticiliği görevini sürdüren Satılmış, küçük yaşlarda Ülkü Ocakları ile tanıştı. Eğitim hayatı boyunca Ülkü Ocaklarında çeşitli görevlerde bulunan Satılmış, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya İl Başkanlığının 12. Olağan Genel kurulunda yönetim kurulu asil üyeliğine seçildi. Yürütmekte olduğu MHP İl Başkan Yardımcılığı görevinden 27. Dönem milletvekilliği aday adaylığı için istifa etti.
Haber okunma sayısı: 1213

{lang: 'tr'}

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Sadiye Kırcı

    Misafir: MHP Gençleşmeli Fatih Beye destek veriyorum 17 Mayıs 2018 15:58

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ