İşte CHP'de Muhaliflerin Tartışmalı İmza Listesi

Edep Yahu!!!

edep-yahu

Genel Yayın Yönetmeni'nden Alevi Şehitlerimizle İlgili Korkunç Yalan!
11 Şubat 2018 Pazar 12:39

 PKK/PYD'nin Zeytin Dalı Harekatı'nı zayıflatmak için algı operasyonlarına tam hız devam ettiği bir ortamda Siyah Beyaz Kitap Genel Yayın Yönetmeni Murat Kaplan provokatif bir iddiayı ortaya attı.
Kaplan, "Şehit Alevi diye TSK uzman çavuş bile yollamadı" Zeytin Dalı Harekatı'nda hangi mezhepten olduğu farketmeden şehitler verdiğimiz bu günlerde TSK ile milletin arasına nifak sokmaya çalıştı.

Milli birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde Alevilik üzerinden milleti ayrıştırmaya kalkışan Murat Kaplan aslında gerçeğin çok farklı olduğunu biliyor.
Yakın plan çekilmiş bir fotoğrafı gerekçe göstererek cenazede hiç yüksek rütbeli subay olmadığını savunan Murat Kaplan'ın yalanı ise 2015'te 3 yıl önce çekilmiş bu fotoğrafla çürüyor.

yalan_gercIek

Murat Kaplan yalanı ortaya çıkınca bir sonraki paylaşımında ise Hakkari Şehidi Kenan Ceylan'ın cenazesinde çekilen yakın plan bir fotoğrafı yayınlayan Diken'deki 27 Ağustos 2015 tarihli haberi delil gösteriyor.

Ekran_Resmi_2018-02-10_20.12.34

Yakın plan fotoğrafa bakıldığında rütbeli asker görülmüyor. Yalan da işte tam da bu noktada yapılıyor.
Ongun Haber olarak bu tehlikeli yalanı kınamakla birlikte Alevi Şehitlerimiz'in cenazelerine Devlet Ricali'nin yoğun katılım göstermesini açıkça talep ediyoruz.

kenan_ceylan

Çünkü gerçek yine çok farklı. Bu da Şehit Astsubay Kenan Ceylan'ın Tokat Zile'deki cenazesinden bir başka fotoğraf ve "Uzman çavuş bile gönderilmedi" diyen Murat Kaplan'ın yalanı gözler önüne sermeye yetiyor.

kenan_ceylan_cenaze

MURAT KAPLAN SENİ TANIYORUZ GEÇMİŞİNİDE BİLİYORUZ...

Yeniden Büyük Türkiye'nin Karşısında Güdümlü Bir Başkaldırı Girişimi Olduğu Resmen İspatlanmış Gün İtibarıyle Bile Buram Buram Tahrik ve Tahrip Kokan (Başlangıç Tarihi: 27 Mayıs 2013) Gezi Parkı Eylemlerine Ücretsiz Kitap ve Kütüphane Desteği Vermekle İsyancı Enternasyonalist Katiillerin Hatıratlarını Manifesto Gibi Kalabalıklara Bilinçaltı Yönelndirmesi Yapmayı Amaçladığı Düşünülen Siyah Beyaz Yayınları Genel Yayın Yönetmenilğini Murat KAPLAN'ın yaptığı Siyah Beyaz Yayınları,Bir Kısım FETÖ ve DHKP-C Karışımı Medya Odaklarına Şöyle Bir Demeç Vermişti.

İşte İspatımıza Ait Link: http://bursabagimsiz.info.tr/index.php?page=haber&id=4173

Başka İspat Linki:  www.serhattv.com.tr/haber/222548/geziye-siyah-beyaz-destek.html  

İşte Siyah Beyaz Yayınları Genel Yayın Yönetmeni Murat Kaplan imzasıyla yapılan açıklamanın tam metni:

"Kamuoyuna

8. Gününde bulunmakta olan gezi parkı protestolarını ilk günden itibaren destekliyoruz. Park’taki insanların çevreye zarar vermediğini, kamu mallarına zarar vermediğini,amacın doğaya verilen zarara karşı bir tepki olduğunu bilmekteyiz.
Siyah Beyaz Yayınevi olarak biz de bu çerçeve içinde gezi parkı direnişçilerine 06.06.2013 Perşembe günü saat 17:00 de yayınevimize ait kitapları ücretsiz olarak dağıtacağız.
Kendi imkanlarıyla yaptıkları kütüphaneye destek olacağız.
Tüm yayınevi ve yazarları kampanyamıza destek vermeye bekliyoruz.
Saygılarımızla"


Siyah Beyaz Yayınevi - Murat Kaplan

UNUTMADAN!: GÜNDEMDE ERTUĞRUL BEY OLARAK YER ALAN ENGİN ALTAN DÜZYATAN DA GEZİ PARKI EYLEMCİLERİNE DESTEK VERMİŞTİ, UYUŞTURUCU VE UYARICI HAPLARLA FUHUŞ ALEMLERİNDE YAKANDIĞI İDDİASI İLE ZAMAN ZAMAN GÖZALTINA ALINIP MAHKEME KARARI İLE BERAAT EDEN DÜZYATAN'IN GEZİ EYLEMLERİNDEN BİR RESMİNİDE YAYINLAMAKTA FAYDA VAR, MİLLET'İN ÖZENDİĞİ İNSANLARI DA YAKINDAN TANITMAK NAMUSLU BASIN'IN VAZİFESİ OLSA GEREK...    GEZİ EYLEMLERİNE İSRAİLDEN BİLE DESTEK GELİYORDU İSPATIMIZ ALTTAKİ RESİMLERDE
    SİYAH BEYAZ YAYINLARI GENEL YAYIN YÖNETMENİ MURAT KAPLAN ÇOK ZIPLAMA GEÇMİŞİN DÜŞER CEBİNDEN...TSK'NE İFTİRA ATMADAN ÖNCE İYİ ARAŞTIR MURAT BAK SANA BİR RESİM DAHA...


Haber okunma sayısı: 1459

{lang: 'tr'}

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ