İşte CHP'de Muhaliflerin Tartışmalı İmza Listesi

Cemaat Bankasından Vatandaşa Şok Sözler

cemaat-bankasindan-vatandasa-sok-sozler

Köşeye sıkışan cemaatin kara kutusu Bank Asya'nın çalışanlarına attığı e-postalar her şeyi gözler önüne seriyor.
25 Nisan 2014 Cuma 11:32

Cemaatin kasası Bank Asya'da panik havası devam ediyor. 17 Aralık Operasyonu'nun ardındanbir çok vatandaş, Bank Asya'yı boykot ederek hesaplarını kapatmışlardı. Bunun üzerine Bank Asya işi daha da sıkıya aldı ve vatandaşların hesaplarını kapatmasını zorlaştırdı. Hesabını kapatmak için bankaya giden vatandaşlara zorluk çıkardı. 


VATANDAŞA ACIMAYIN

Sosyal medyada hızla dolaşan 13 Ocak 2014 tarihinde atılan mesaj Bank Asya'yı iyice köşeye sıkıştırdı. Bank Asya tarafından çalışanlarına atılan mesajda şok ifadeler yer alıyor. Twitter kullanıcıları tarafından paylaşılan bu e-postalarda yer alan ifadeler şu şekilde; "Arkadaşlar EFT ile parasını bizden başka bankaya götüren müşterilere lütfen masrafsızlık tanımlaması yapmayın. Paraları bu kadar kıymetli ise bedeline katlansınlar. Alabildiğiniz max masraf ve komisyonu alın. İnsanlar paralarını göndermek için kamu bankaları da dahil en ağır bedeller ödüyorlar. Bu insanlar böyle fedakarlık yaparken bizler bu kadar bedavaya para çıkışı yaparsak olmaz. Gereğince işlem yapılması ve alınabilecek en yüksek komisyonların tahsil edilmesini rica ederim"

 ŞOK EDEN İÇ YAZIŞMA MESAJLARINA BAKIN...

VATANDAŞTAN ŞİKAYET YAĞIYOR
Hesabını kapattırmak için Bank Asya'ya giden vatandaşlar aldıkları şok cevapla neye uğradıklarını şaşırdılar. Vatandaşlar Şikayetvar.com adresine attıkları maillerle sorunlarını dile getirdiler. Tepkilerini göstermek için bankaya giden vatandaşlar banka çalışanları tarafından zorluk çıkarılması sonucu çileden çıktı.

İşte Bank Asya ile ilgili Şikayetvar.com adresine gelen şikayetler bazıları


Haber okunma sayısı: 4225

{lang: 'tr'}

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ