Trump'tan Çin'e 50 Milyar Dolarlık Ek Gümrük Vergisi

Öğretmenin sır ölümü

ogretmenin-sir-olumu


18 Kasım 2012 Pazar 22:34

İZMİR'in Buca İlçesi'nde, eğlence dönüşü arkadaşının evine giden anaokulu öğretmeni 23 yaşındaki Zeynep Bağırgan, hava almak için çıktığı 8'inci kattaki evin balkonundan beton zemine düşerek hayatını kaybetti. Bağırgan'ın erkek arkadaşı Hasan Kazdal, birlikte eğlendiklerini, yolda kendisine reenkarnasyon ve cin çağırmaktan bahseden kız arkadaşının, evin havalanması için camları açtığını, bir süre sonra da onu yerde yatarken gördüğünü söyledi.

Olay, saat 06.00 sıralarında 191/8 sokakta bulunun 8 numaradaki apartmanda meydana geldi. Balçova'da anaokulu öğretmeni 23 yaşındaki Zeynep Bağırgan ile bir grup arkadaşı Bornova ilçesinde eğlendi. Eğlenceye Alsancak'ta da devam eden Bağırgan, daha sonra erkek arkadaşı Hasan Kazdal ile birlikte taksiyle Buca'da bulunan evine gitti.

Oynat

Yolda reenkarnayson ve cin çağırmaktan bahsettiği öğrenilen Zeynep Bağıngan, evin havasız kaldığını söyleyerek percereyi ve balkonu açtı. Bir süre sonra Bağırgan'ı evin içerisinde göremeyince balkona çıkan Kazdal, kız arkadaşını bahçenin beton zemininde hareketsiz yatarken gördü.Kazdal, önce arkadaşlarından ardından da polisten ve sağlık ekiplerinden yardım istedi. İhbar üzerine bildirilen adrese giden sağlık ekipleri, yaklaşık 24 metre yüseklikten yere düşen Zeynep Bağırgan'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan incelemenin ardından Bağırgan'ın cesedi İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Bağırgan'ın ailevi sorunlarından dolayı pskolojisinin bozuk olduğu ileri sürülürken, genç kızın arkasında hiçbir not bırakmadığı tespit edildi.

ERKEK ARKADAŞININ İFADESİ ALINDI

Olayın ardından şoka giren Hasan Kazdal'ın, "Zeynep Bağırgan ile 2007 yılından beri ilişkimiz var. Birlikte önce Bornova ardından da Alsancak'ta eğlendik. Ardından da taksiyle eve döndük. Bu sırada bana reenkarnasyon ve cin çağırmaktan bahsetti. Eve girince içerinin havasız kaldığını söyleyerek pencereleri açmaya gitti. kendisini bulamayınca balkona çıktım. Yerde görünce, arkadaşlarıma ve polise haber verdim" dediği öğrenildi. Zeynep Bağırgan'ın intihar mı ettiği yoksa balkonda dengesini mi kaybedip düştüğünün araştırıldığı, soruşturmanın sürdüğü bildirildi.Kaynak: http://gundem.milliyet.com.tr/ogretmenin-sir-olumu/gundem/gundemdetay/18.11.2012/1628948/default.htmEtiketler: İzmir , Adli Tıp Kurumu , Alsancak , Buca , anaokulu , saat , Adli Tıp , Grup , Zeynep , Görünce


Haber okunma sayısı: 799

{lang: 'tr'}

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER