FETÖ'nün 3.000 Kişilik Fuhuş Çetesi
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) çatı davasında tanık olarak ifadesi alınan eski örgüt mensubu Çetin Acar, yapının 3 bin kişilik fuhuş çetesi kurduğunu söyledi.
Acar ifadesinde, FETÖ'nün 3 bin kişilik fuhuş çetesi kurduğunu ve Eski Emniyet TEM Daire Başkanı Cihangir Çelik'in bu işin başında olduğunu açıkladı.

Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, örgütün eski imamlarından Çetin Acar'ın tanık olarak ifadesi alındı. Acar, Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Selfet Giray'ın sorularını yanıtladı.
ASKERİ OKULLARIN SINAV SORULARI BANA GELİYORDU
Örgütle ortaokul döneminde tanıştığını, üniversite yıllarında görev almaya başladığını belirten Acar, askeri okullara öğrenci yerleştirmekle görevlendirildiğini, 1986-1987'den itibaren terör örgütünün askeri sınavlarla ilgili soruları kendisine verdiği ve bunları öğrencilere ilettiğini söyledi.
"Gençliğimizden, toyluğumuzdan istifade ettiler, bizi kullandılar." diyen Acar, o yıllarda Yükseliş Kolejinde okuyan 2 öğrenciye "abilik" yaptığını, çalınan soruları vererek bu çocukları askeri liselere soktuğunu anlattı. Askeri okullara 10 civarında öğrenci yerleştirdiğini bildiren Acar, "Bu çocukların kanına girdim, huzurunuzda onlardan özür diliyorum. Beni de aldatmışlar, 15 Temmuz'daki darbeye adam yetiştiriyormuşuz. Rabbim affetsin" dedi.
BUNLAR YAHUDİLERİN ASKERLERİDİR
Bu davayı, "Fetullah Gülen-Recep Tayyip Erdoğan" kavgası olarak görmediğini vurgulayan Acar, "Türk milleti, devletini ve ordusunu ele geçirmek için İsrail-Amerika adına yapılmış bir operasyon" olarak değerlendirdiğini kaydetti. Acar, "Bunlar Yahudilerin askeridir" dedi.
2009'DA ÖRGÜTTEN ATILDIM
Teröristbaşı Gülen hakkında açılan dava sonuçlandığında 2005'te, beraat kararının müjdesini de kendisinin verdiğine işaret eden Acar, yapı içindeki bazı kişiler aleyhine yazdığı yazılar nedeniyle 2009'da örgütten atıldığını söyledi.
ÖRGÜT 3 BİN KİŞİLİK FUHUŞ ÇETESİ KURMUŞ
Çetin Acar, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra 180 kadar generalin tutuklandığını, bunların 60-70'nin FETÖ'cü olduğuna inanmadığına dikkati çekerek, "Bunlar arasında, karı kız görüntüsüyle, kendisi veya ailesiyle ilgili tehdit ve kumpasa sokulanlar var. Örgüt, 3 bin kişilik fuhuş çetesi kurmuş. Kendilerine karşı olan hakim, savcı, milletvekili, siyasetçi bakan koynuna bu kadınları sokuyorlar, çekiyorlar. Eski Emniyet TEM Daire Başkanı Cihangir Çelik başında bu işin" şeklinde konuştu.
KİRLİ KUMPASLARINDA KIZ ÖĞRENCİLERİ DE KULLANIYORLAR
Acar, FETÖ evlerinde kalan bazı kız öğrencilerin bu tür kumpaslarda kullanıldığını söyledi. Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) sokulacak örgüt mensuplarının sağlıklı olduklarına dair raporların alınması veya askeriyede istenmeyenlerin atılması için gerekli sağlık raporlarının verilmesi nedeniyle Gülhane Askeri Tıp Akademisinin (GATA) örgüt için çok önemli olduğunu vurgulayan Acar, bu nedenle GATA'ya örgüt mensubu doktorların yerleştirildiğini söyledi.
BİR ŞOK DAHA 
Fetullahçı Terör Örgütü’nün ezoterik iletişim ve şifreleme tekniğinden örgüt mensubu seks ve sohbet hatlarında kullanmasına kadar bir çok noktayı sadece  anlattı.
İşte M.Ö’nün ilgiyle okuyacağınız anlatımları 
ARKADAŞLIK SİTELERİ-TELEFON SEKS HATLARI-WEB KAMERADA SEKS SİTELERİ HAPSİNDE KAYITLAR ALINIYOR TEHLİKEDESİNİZ...
Fethulah Gülen’in ilgisini yönelttiği sektörlerden biri de bilişim. Bilişim sektöründe 2000 yılardan beri örgütlendirdi. Hükümet ile yakın ilişki içinde oldukları dönemde GSM şirketlerine sızdılar. Bir yandan şirketler kurup açılışlarını AK Partili isimlere yaptırdılar. Dershane, yurt, tekstil işi gibi görünen yerlerin bir katlarında art arda seks içerikli 900’lü hatlar, arkadaşlık siteleri açtılar. Buralarda örgüt mensubu ‘abla’ları da çalıştırdılar. Hükümet, yıllar sonra bunları kapattı. Bu seferde yurt dışı seks hatları geldi. Aslında numara yurt dışıymış gibi görünse de merkezi Türkiye’de. Milyonlarca dolar vurgun yaptılar. Üstelik vergi de ödemediler. Ve bunları Cem Uzan'a ait kimi şirketleri ve arşivleri ele geçirerek yaptılar.
KADINLARI KULLANDILAR
FETÖ’nün okul, yurt ve cami yaptırması tamamen göstermelik. Asıl işlerini gizlemek için bunlar. Para kazanacağı her işi yapıyor. Sanal seks sektörünün yüzde 80’i bunların elinde. Her şirketlerinin aylık 3 milyon doları aşan ciroları var. Ablalar, bu hatlarda ev kadınlarını kullanıyor, kendileri bile bu hatlarda hizmet veriyor. Seks işçisi olarak çalıştırıyorlar.
AKRABA ÖRGÜTLENMESİ
Meclis büyük tehlikede. 1999 yılından başlayarak Meclis’e alınan personelin çoğu FETÖ’nün elemanı. Özellikle sekreter, danışman vs. adı altında Meclis’e girdiler. Elektronik alt yapıdaki çalışanlara dikkat etmek gerekiyor. Bunlar aile örgütlenmesi yapıyor. Her tarafa rahat girip çıkan kişiler bu işin içinde. Meclis’te boya badana yapan bir adamın kızı şimdi Meclis’te üst düzey bir görevde. Sonra bu kişi Meclis’ten biri ile evlendi. Bu kişinin kardeşi şimdi polisin en iyi FETÖ’cü elemanı. Bunlar aile sistemi ile de örgütleniyorlar.
İSMAİL KAHRAMAN’I ÖLDÜREBİLİRLER
Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ın çevresinde görünen 4-5 kişi var. Bunlar FETÖ’nün içinde. İstedikleri anda Kahraman’ı öldürürler. Ama Fetullah Gülen bunu istemez. Çünkü onun amacı sistemi ele geçirmek.
Bu insanlar devleti de insanları da yanlış bilgilerle yanıltıyorlar. Yanlarına çekemediklerini, kendilerine düşman olarak gördüklerini ‘dolandırıcı’, ‘hırsız’ ‘bel altı heves düşkünü’ vb. diyerek  itibarsızlaştırıyorlar. Hatta cezaevlerine attırıyorlar. Çünkü herkesin bildiği gibi polis, savcı, hakimleri var.
CIA GİBİ ÇALIŞIYOR
Bunlar CIA gibi çalışıyor. Bakın hepsinin üzerinden 1 dolar çıkıyor. Bunu okumuş üflenmiş olarak düşünürseniz yanılırsınız. Bu 1 dolarlar hem iletişim, hem birbirlerini tanıma hem de FETÖ içindeki yerlerini ve konumlarını anlatıyor.
Dolar bir piramittir. Museviler ve Hıristiyanlar için kutsal bir göz var. Kimi buna şifre diyor, kimi İllimünati. FETÖ içinse şifre. Bunlar 12 katman halinde örgütleniyor. Fetullahçı örgütlenmeye göre Doların üzerindeki o göz de ‘Kainat İmamı’ yani Fethullah Gülen’i simgeliyor. Üzerindeki harf serisi ve rakamlarla da örgüt elemanının örgüt hiyerarşisindeki konumunu ve onu tanımlayan formülasyon kuruluyor.
KAPI KAPI DOLAŞTIM KİMSE DİNLEMEDİ
TSK’nın neredeyse yüzde 80’i FETÖ’cü. Kapı kapı dolaştım bunları anlattım. Haziran ayında HSYK’ya şimdi AK Parti Milletvekili olan dönemin Cumhurbaşkanı Danışmanı Aydın Ünal’a bildiklerimi anlattım. TBMM Dilekçe Komisyonu’na Kamu Denetçiliği Kurumu’na, Adalet Bakanlığı’na dilekçeler yazdım. Darbenin adım adım geldiğimi söyledim. İnandıramadım.
GES’E DİKKAT
FETÖ’nün TSK ve Emniyet içindeki elemanlarına dönük çalışma var. Ama MİT’e devredilen GES’e dikkat etmek gerekiyor. TSK’dan MİT’e geçen ve GES’te çalışan özellikle astsubayların FETÖ ile bağlantıları var. 3. Ordu’da FETÖ soruşturması vardı. 26 astsubayın adı geçiyordu. Bunlar FETÖ değil diye rapor veren Tuğgeneral Ekrem Çağlar şu anda tutuklu.
Askeriyede sizin hakkınızda soruşturma yapılırsa tayinler değişik noktalara yapılır. Ancak bunlar kritik yerlere tayin edildiler. Kıbrıs’a , Erzincan’a, Kütahya’ya, Özel Kuvvetler Komutanlığı’na  hatta Genelkurmay Başkanlığı’na İstihbarat dairesine…
YURT DIŞI ÖRGÜTLENMESİ
FETÖ TSK’da hep kritik yerleri ele geçirdi. Özellikle tayin işleri bunların elinde. Yurtdışındaki astsubaylar kimler. Bunlar birbirlerinin tayinlerini yapıyorlar. Birbirlerini koruyup kolluyorlar. Bugün 1996 mezunu astsubaylardan kaçı cezaevinde. Kaçı 15 Temmuz darbe girişimine katıldı. Buna bakmak gerekiyor. Bunlar TSK’ya asker olmak için girmediler, ele geçirmek için girdiler. Bunda da kısmen başarılı oldular.
GİZLENME YÖNTEMLERİ
1996 yarbay olan biri Ankara’da Polatlı’da eğitim alıyordu. Polatlılı ailesi çok fakirmiş. FETÖ önlem olarak dershaneye kaydını yapmamış. Başka bir dershaneye kayıt yaptırmış. Yani normal bir dershaneye. Ama asıl eğitimi yine FETÖ’den almış. Geceleri gizli gizli Abilerin ders verdikleri evlere gitmiş ve TSK’ya böyle girmiş.
SUBAY EŞLERİ NEREDE?
TSK’dakilerin eşlerinin bile bu yapıda görevi var. Hepsi FETÖ’nün istediği kişilerle evlendirildi. Kadınların bu yapıda ağırlıklı bir yeri var. Bunların üzerlerine de muhakkak gidilmesi gerekiyor. TSK’nın lojmanları kapalı bir yapı. He şeyi kapalı kapılar ardında yaptılar. Kantinde, alış veriş merkezinde ordu evinde örgütlendiler. Kadınlar bu işlerin tam göbeğinde. Bakın darbe girişiminden önce boşanıyorlar. FETÖ’nün içinde olmayan bir kadın buna izin vermez. Eşinin idamla yargılanacağını bile bile buna göz yummaz. Bunlar ise destekliyor, hatta ikna ediyorlar. Bunların da ortaya çıkarılmaları gerekiyor.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.