BU KARARA SAYGI DUYMUYORUZ !
Kahramanmaraş'ta, BBP İl Teşkilatı, Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin soruşturmada takipsizlik kararı verilmesini protesto etti.
Kahramanmaraş'ta, BBP İl Teşkilatı, Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin soruşturmada takipsizlik kararı verilmesini protesto etti.

Kahramanmaraş Adliyesi önüne gelen BBP İl Başkanı Hasan Kılızdağ ve beraberindeki partililer, üzerinde " Muhsin Yazıcıoğlu davası kapatılamaz" yazısı bulunan siyah çelengi adliye binasının kapısına koydu.

Kızıldağ, burada yaptığı açıklamada, liderleri Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde şehadet şerbetini içen yol arkadaşlarının ölümünün üzerinden tam 7 buçuk yıl geçtiğini belirtti.

Aradan geçen süreye rağmen davada bir gelişme olmadığını ifade eden Kılızdağ, "Ancak bu süre içerisinde verdiğimiz hukuk mücadelesi sonucunda faillerin yargılanarak, yargıya teslim edilip gerekli cezaya çarptırılmasını beklerken, önceki gün itibarıyla avukatlarımız ve camiamızla birlikte yürüttüğümüz hukuki süreçle alakalı karar pilotaj hatası gerekçe gösterilerek maalesef takipsizlikle neticelendirilmiştir. Bu mesele ve bu dosya burada kapanmamıştır. Aksine bu mesele camiamızın ve milletimizin mahşeri vicdanında vuzuha kavuşana kadar açık kalacaktır." diye konuştu.

DEVLET ERK'İ İÇİNDEKİ LOCAEFENDİ FAN KULÜP CİNAYET ÇETELERİ'NİN RESTLEŞMESİ REZALETİ"BENİM DİNK CİNAYETİM SENİN YAZICIOĞLU CİNAYETİNİ BASTIRACAKMI?"
Mustafa Destici, Gülefer Yazıcıoğlu ve avukat Kemal Yavuz, Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcıvekili Gürhan Aktaş ile bir süre görüştükten sonra adliye binası önünde Sulh Ceza Mahkemelerinin, kapatılarak duruşmanın görülmemesine tepki gösterdi.


Sulh ceza mahkemelerinin kaldırıldığına dair yasanın onaylanması ve Resmi Gazete'de yayınlanmasından dolayı, bugünkü duruşma gerçekleşemedi. 
 
Bu mahkemelerin kapatılma kararı ile bugün görülmesi gereken Yazıcıoğlu'nun helikopterinin GPS cihazının sökülmesine ilişkin davanın bundan sonra Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülmesi bekleniyor.  

          BBP Heyeti ve Yazıcıoğlu Ailesi Bu Duruma Tepki Gösterdi. 

Gülefer Yazıcıoğlu hanımefendi, "Yüz kere de, milyon kere de buraya gelir gideriz, buraları aşındırırız ve hak ve hukukumuzu ararız. Bu ülkeyi yönetenlere sesleniyorum. Size ve arkadaşlarınıza göre değil, vatandaşı mutmain edecek yasalar, kanunlar çıkarın." dedi. 


BBP Genel Başkanı Mustafa Destici de, bu duruma tepki gösterirken, "Maalesef Türkiye'de yargı sistemi, tamamen yürütmenin emrine girmiş durumda. Sadece kendi kavgalarına alet etmek için mesnetsiz şeylerle bilgi kirliliği oluşturup gündem saptırmayı ya da davayı sulandırmaya çalışıyorlar" diye konuştu.
Destici, " YARGI TAMAMEN YÜRÜTMENİN EMRİNE GİRMİŞ DURUMDA" dedi. 
 
Mustafa Destici konuşmasında mahkeme kapatılmamış olsaydı, kalabalık bir hukukçu ordusuyla gelmiş olacaklarını anımsatarak, "Ama malesef Türkiye'de yargı sistemi tamamen yürütmenin emrine girmiş durumda. Bunun aksini hiçkimse iddia edemez. Yargı reformu adı altında çıkarılan paketler tamamen, Türkiye'yi yönetenlerin kendi iktidarlarını koruma ve daha da belli bir süre daha nasıl devam ettiririz ya da kendi yanlışlarını örtme adına şekillendirilmektedir. 

Hem çıkarılan kanunlar hem en son HSYK'daki atamalara baktığımızda bunu çok net bir şekilde görmekteyiz. Bir taraftan Özel Yetkili Mahkemeler kaldırılıyor, öbür taraftan sulh ceza mahkemeleri kaldırılıp, yerine özel yetkilerle donatılacak sulh ceza hakimleri geliyor ve bunu sayın Başbakan çok açık bir şekilde böyle bir düzenleme yaptıklarını ve bu düzenleme sayın Cumhurbaşkanı tarafından onaylandıktan sonra harekete geçeceklerini net bir şekilde söylüyor. Bugün biz bunu burada net bir şekilde yaşadık." şeklinde konuştu.
 
Karşılaştıkları en büyük problemlerden birisinin savcı ve hakimler üzerinde kurulan baskılar olduğunu aktaran Destici, "Bunlar resmen hakimler ve savcılar tarafından itiraf edilmektedir ve söylenmektedir. Neticede buraya gönderilen bir takım müfettişlerle de bu dosyaya bir yol haritası çizilmeye çalışılmaktadır. Dosya hakimlerin ve savcıların da insafına yani gerçekten adaletin tecelli edeceği şekilde ilerlemesine fırsat bırakılmamıştır. Biz hepsinin farkında ve bilincindeyiz." dedi. 
 
"HİÇKİMSE KENDİ KAVGASINA SÜRECİ ALET ETMESİN"
Hiç kimsenin kendi kavgasına Yazıcıoğlu ve arkadaşlarının şehadet sürecini alet etmemesini isteyen Destici, şöyle devam etti: "Aileler bu konuda bu kadar hassasken, bunu istismar konusu yaparız endişesi sürekli taşırken, bir takım çevrelerin bunun üzerinden galip gelmeye çalışması, güç elde etmeye çalışması veya bir başka grubu zayıf düşürmeye çalışması, gayri ahlakının da ötesinde net bir şekilde hem büyük bir ahlaksızlık hem büyük bir vicdansızlık hem de büyük bir adaletsizliktir. 
Eğer gerçekten bu olayın dahili olduğuna inandıkları birisi varsa ya da ellerinde bilgi ya da belge varsa onlara düşen, gerçekten samimiyseler, gerçekten bu dosyanın aydınlatılmasını veya bir nebze de olsa mesafe alınmasını istiyorlarsa, zerre kadar dürüstlük sahibilerse, o zaman ellerindeki bilgi ve belgeleri kamuoyuyla, basınla, sosyal medyada paylaşmayacaklar, buraya getirecekler, aileye verecekler, avukatlara verecekler. Ya da savcılar takip edecekler. Bunu da kamuoyu önünde açık şekilde yapacaklar."
 
Avukat Kemal Yavuz da, "Bu yargılamanın yeri sulh cezalar ya da asliye ceza mahkemeleri değil." ifadelerini kullandı. Yavuz, "Bugün Sulh Ceza Mahkemesi'nde bir memur arkadaşın yargılanmasıyla bu işin sonuçlanacağını sananlar aldanıyorlar. Bu iş yarın ana davayla birlikte birleşerek ağır cezalarda, adaletin önünde, en kötü ihtimalle bilinçli taksirle, ama bize göre kasıtla adam öldürme suçuyla yargılanacaklarını bilmelerini istiyorum." diye konuştu. 
 
Yavuz; "Kayseri valisinin açıklamasıyla en can alıcı 3-4 saatimiz heba edilmiştir. Bu zaman dilimi içerisinde çok rahatlıkla rahmetli gazeteci İsmail Güneş kurtulabilirdi. Otopsi raporlarında yaklaşık 2 saat demektedir ama muhtemelen sağ olduğundan emin olduğumuz merhum Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun da kurtulması söz konusuydu. Böylesine can alıcı bir zaman dilimini heba eden Kayseri valisinin açıklamasıdır. Arama kurtarma sabote edilmiştir. ve bunun arkasındaki kişiler örgütlü bir şekilde bilinçli olarak bu arama kurtarmayı sabote etmek suretiyle en can alıcı vakti elimizden almışlardır. 
Burada bu kişilerin yani Kayseri Valisi ve ona bu bilgiyi yanlış olarak aktaranların bilinçli olarak hareket ettiklerini arkalarındaki örgütlü gücün elemanı olduklarını ve bu şekilde sonucu ölümle sonuçlanan bir vakanın içinde yer aldıklarını biliyoruz. Bugün sulh cezada bir memur arkadaşın yargılanmasıyla bu işin sonuçlanacağını sananlar aldanıyorlar. Bu iş yarın ana davayla birleşerek ağır cezalarda adaletin önünde en kötü ihtimalle bilinçli taksirle ama bize göre kasıtla, adam öldürmek suçundan yargılanacaklarını bilmelerini istiyorum."
 
GÜLEFER YAZICIOĞLU'NDAN KÖŞE YAZARLARINA SERT TEPKİ 
Şehidimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu hanımefendi de yine adaletsizlikle karşı karşıya olduklarını belirtti. Yazıcıoğlu, "Çok manidardır ki bizim davamızdan bir gün öncesinde Resmi Gazete'de yayınlanıyor ve yürürlüğe giriyor. Biz buraya boşu boşuna gelmiş oluyoruz. Ama şunu bilsinler ki Muhsin Başkan'ın ve arkadaşlarının şehadetini gerçekleştirenler, onların olaylarını örtbas etmek isteyenler, biz hiçbir zaman yılmayız. Hiçbir zaman da bizi yıldıramazlar. Yüz kere de, milyon kere de buraya gelir gideriz, buraları aşındırırız ve hak ve hukukumuzu ararız. Bu ülkeyi yönetenlere sesleniyorum. Size ve arkadaşlarınıza göre değil, vatandaşı mutmain edecek yasalar, kanunlar çıkarın." açıklamasında bulundu. 
 
Gülefer Yazıcıoğlu açıklamasını şöyle sürdürdü: "Geçenlerde bir köşe yazarı köşesinde şöyle bir yazı yazmış. Çok manidar bir yazı. 'Aile ve avukatlar kime bağlı, kimin etkisinde kalıyor?' diye. Şunu bilsinler ki Allah'tan başka hiçkimseye bağlı değiliz. Hiç kimsenin de etkisinde değiliz. 
Orada köşesinde kalem oynatanlara sesleniyorum. 5 yıldır bu süreç aydınlatılmazken, Muhsin Başkan'ın meselesine değinmezlerken, adalet nerede diye sormazlarken, ne olduğunu bilmediğimiz bir vatandaşın çektiği filmin arkasına sığınarak, böyle propagandayı neden yapmaktalar, anlayamıyorum. 
Çok üzgünüm ki herkes şunu şöyle bilsin. Muhsin Başkan'ın adını hiçkimse istismar edemez. Hiç kimse kendi lehine kullanmaya çalışamaz. Bir adaletsizlik vardır. O köşelerde yazanlara sesleniyorum. Bu adaletsizliğin üstüne gitmelerini istiyorum."

Kaynak: www.bbp.org.tr/haber_detail.php

ŞEHİT YAZICIOĞLU CİNAYETİNDE FETÖ İZİ (DOĞRUMUDUR SAYIN KATA-YÜN!)

İŞTE ARŞİVİMİZDEN BİR BELGE
(FETÖ)- PARALEL YAPIDAN KUMPAS İTİRAFI
 
24.02.2014 13:30 SABAH, paralel yapının üst düzey bir polis şefine kurduğu kumpasın belgesine ulaştı. Belgeye göre paralel yapı, Ankara eski İl Emniyet Müdürü Orhan Özdemir'i cezaevine göndermek için böcek yerleştirmekten sahte evrak düzenlemeye kadar her yolu denemiş. SABAH Özel İstihbarat Bölümü'nün ulaştığı belgede, 16 Şubat'ta Muş Emniyet Müdürü iken görevden alınan Muharrem Durmaz, Orhan Özdemir'e nasıl kumpas kurduğunu kendi ağzından anlatıyor. 
 
SAVCIYA ÖZEL POLİS KURYESİ GÖTÜRDÜ 
 
17 Aralık operasyonu ve 25 Aralık girişiminden sonra Emniyet'te merkeze alınan Durmaz'ın ıslak imzasını taşıyan bu belge, özel polis kuryesi tarafından Ankara Cumhuriyet Savcısı Cemil Tuğtekin'e gönderildi. Bu kritik belgedeki imzanın Muharrem Durmaz'a ait olduğu, İstanbul Üniversitesi Adli Bilimler ve Grafoloji Uzmanı Öğretim Görevlisi Şahin İplikçi tarafından hazırlanan bilirkişi raporuyla da ispatlandı. Orhan Özdemir'in Ankara İl Emniyet Müdürü olduğu dönemde İstihbarat'tan sorumlu İl Emniyet Müdürü Yardımcısı olan Muharrem Durmaz'ın Savcı Cemal Tuğtekin'e gönderdiği belgede Orhan Özdemir'e kurulan kumpas aynen şu cümlelerle anlatılıyor: "Değerli savcım Cemil Tuğtekin… Geçen hafta hâkim arkadaş aradı, bir araya geldiğimizde (Ankara) İl Emniyet Müdürü Orhan Özdemir'le ilgili evrak üretilmesi için bazı stratejiler üzerinde tartışmıştık. Bununla ilgili İstihbarat Şube Müdürlüğü'ndeki yetkili personelimizle ve dairemizdeki mesai arkadaşlarımla aşağıda açıklayacağım planı uygun görürseniz icraata geçiyoruz. Farklı görüşünüz olursa kurye olarak gönderdiğim arkadaşla not alarak bana iletebilirsiniz. Telefon görüşmesi yapmayalım. Görüşmelerinizi malum benzin istasyonunun kafeteryasında yapalım." 
 
YAZICOĞLU KAZASI PLANI !
 
Durmaz, kumpas senaryosunu, yazının hemen girişinde itiraf ettikten sonra Orhan Özdemir aleyhine tanıklık yapacak isimlerin nasıl belirlendiğini de anlatıyor. Bu arada mektubun gönderildiği Savcı Cemil Tuğtekin, aynı zamanda Orhan Özdemir'i Kayseri'de sürdürülen soruşturmaya dâhil eden savcı. Durmaz mektubunda devamla, Özdemir aleyhine tanıklık yapma planını şöyle ifşa ediyor: "Kayseri'ye donanımlı bir ekip gönderdim. Orada bağlantı kuracağımız bir isim verirseniz Orhan Özdemir'le ilgili aleyhte tanıklık yapabilecek şahısları tespit edip rapor haline getirmeyi düşünüyoruz. Daha sonra bu raporu bir ihbar mektubuyla devletin her kademesine gönderme düşüncemiz var. Orhan Özdemir'le ilgili daire mutemetlerimizle görüştük. Orhan Özdemir'in mal beyanı, soruşturma dosyaları aldığı cezalar gibi doneleri toplatıyorum. İhbar mektubumuzda bunlarda ayrıntılı bahsedip eklerine belgede koyup ihbarın inandırıcı olmasının sağlamak istiyoruz. Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopterinin düşmesi olayı ile ilgili illerin istihbarat şube müdürlerine baskı yapıp Orhan Özdemir hakkında aleyhte ifade vermeye ikna ettik." 
 
ODAYA BİRDEN FAZLA BÖCEK KOYDULAR 
 
Bu cümleden sonra Muharrem Durmaz, kurulan kumpası "Konu gündeme geldiğinde plan kusursuz işleyecektir" diyerek yine itiraf ediyor. Mektubun sonraki cümleleri ise Özdemir'in makam odasına birden fazla böcek yerleştirildiğini gösteriyor. Orhan Özdemir'in odasına böcek yerleştirildiği dönemde Ankara İstihbarat Şube Müdür Yardımcısı olan isim ise, 1999'daki 'Fethullahçı polisler raporu'nu hazırlayan ancak daha sonra paralel yapıya yakın olduğu öne sürülen Şırnak İl Emniyet Müdür Yardımcısı Zeki Güven. Mektupta böcek itirafından hemen sonra da soruşturmayı yürütecek özel yetkili hâkim ve savcılarla ilgili şantaj malzemelerinin oluşturulma planı da şöyle anlatılıyor: "Emniyet müdürünün özel kalemindeki arkadaşımızın makam odasına gerekli faydalı böceklerimizi yerleştirdik. Emniyet müdürünün nefesini takip ediyoruz. Bu kayıtları yeri geldiğinde internet servis etmeyi planlıyoruz. Can Kahraman konusu tamam. Yalnız sizin bu konuda daha aktif olmanız lazım. Biz de bu işten bir şey çıkmayacağını biliyoruz ama adamı bezdirip Ankara'dan göndermemiz lazım. Haziran sonuna kadar görevden aldıramazsak kabak bizim başımıza patlayacak. Her ihtimale karşı tutuklama sorun olmasın diye özel yetkili konuştuğumuz hâkim ve savcıların röntgenini çektik. Hasan Şatır'ın büyük bir açığını bulduk sözümüzden çıkmaz. Savcım planı sessizce uygulayalım. Baskı gelirse topu yukarıya atarız." 
 
'MÜSTEŞARIN İLİŞKİ BELGESİ BİZDE' 
 
Mektubun en kritik cümlelerinden biri de bir süre önce vefat eden ve görevde olduğu dönemde paralel yapıya boyun eğdiği iddia edilen Adalet Bakanlığı eski Müsteşarı Ahmet Kahraman'la ilgili. Durmaz, Kahraman'a nasıl şantaj yapıldığını şu cümlelerle anlatıyor: "Adalet Müsteşarı'nın da zaten Paris'teki kadın ilişkilerinin belgesi elimizde çok zorda kalsak onu da değerlendiririz. Savcım endişe etmeyin, kuryemiz sağlam her şeyinizi paylaşabilirsiniz." Bu belgenin kozmik bilgiler taşıyan 'güvenilir' kurye tarafından savcıya ulaştırılmasından sonra, yani 20 Temmuz 2010'da Orhan Özdemir, Kayseri'de yapılan ihaleye fesat karıştırma ve suç örgütü kurma suçlamasıyla açılan soruşturmaya dahil edildi. Dava kapsamında Orhan Özdemir 4.5 ay, Ömer Zeren ise 3.5 ay hapis yattı. Yani paralel yapı, başka pek çok polis şefi ve amiri gibi Özdemir'in ve Zeren'in hayatını kararttı. 
 
FETÖ-'PARALEL YAPI SAVCILARI YURTDIŞINA KAÇACAK'
 
Fetö-Paralel yapının mağduru bir başka polis şefi Hanefi Avcı'nın da avukatı olan Fidel Okan, davada eski Ankara İl Emniyet Müdürü Orhan Özdemir'in avukatlığını yapıyor. Okan, bu skandal belgeyi SABAH'a değerlendirdi: "Bu belge esasında Sayın Başbakan'ın 17 Aralık sürecinde sürekli ifade ettiği ve paralel yapı olarak nitelendirdiği, daha ortada bir soruşturma olmadığı için adı konulamamış bana göre Ergenekon Örgütü'nün en önemli kumpas belgesidir. Belgeye ilişkin aksi mümkün olmayan bilirkişi raporları, belgede adı geçen savcının uygulamaları, belgenin içeriğindeki tüm hususların tek tek gerçekleştirilmiş olması, bu örgütün gücünü anlatmaya yeter. Kişilere ve kurumlara tuzaklar kuran bu örgüt daha o günlerde Ankara Emniyet Müdürü Orhan Özdemir'in kendilerine karşı faaliyete başladığını öğrenince kumpası sinsice hazırlayıp faaliyete geçirmiştir. Hanefi Avcı, Emin Arslan, Orhan Özdemir, Mustafa Gülcü, Celal Uzunkaya, Faruk Ünsal gibi Emniyet müdürleri zamanında bu örgütün kumpaslarıyla karşı karşıya kaldılar. Devletin içine virüs gibi sızan bu örgütün imha edilmesi gerekmektedir. Zaman geçtikçe örgüte mensup imamlar yurtdışına kaçmaktadır. Yakın bir zamanda birçok hâkim ve savcının, Emniyet müdürünün yurtdışına kaçacağını göreceğiz. Çok geç olmadan harekete geçilmelidir. Bu bir savaştır ve bu savaşı Başbakan Erdoğan liderliğinde Türkiye kazanacaktır." 
 
İMZA İNCELEMESİ DAVA DOSYASINDA...
 
Belgedeki imzanın Muharrem Durmaz'a ait olduğunu gösteren imza ve transfer incelemesi, Ankara eski İl Emniyet Müdürü Orhan Özdemir'le ilgili Emniyet Amiri Ömer Zeren davasının dosyasına girdi. Özdemir'in Özel Kalem Amiri Ömer Zeren'in sanık yapıldığı dava, Ankara 8. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülüyor. Zeren'in avukatı Mücahit Topaloğlu tarafından hazırlanmış 66 sayfalık savunma metni, Muharrem Durmaz imzalı yazı başta olmak üzere içindeki belgelerle birlikte Ankara 8. Asliye Ceza Mahkemesi'ne sunuldu. Topaloğlu, savunma metninde bilirkişi raporuna ilişkin şöyle dedi:
 
"Özel ileti belgesi üzerindeki imza Muharrem Durmaz'a aittir. 
Belge üzerindeki imza, başka bir yerden transfer edilmemiştir. 
Belge üzerinde herhangi bir oynama veya biçimlendirme tespit edilmemiştir. 
Belge, sonradan oluşturulmuş bir belge değildir. Tam tersine sonradan oluşturulduğu izlenimi verilmeye çalışılmıştır."
 
Mücahit Topaloğlu'nun bu tespitleri, Şahin İplikçi'nin raporunun yanı sıra Fiziki İncelemeler ve Kriminalistik Bilim Uzmanı Levent Güner tarafından yapılan imza transferi incelemesiyle de doğrulandı. 
 
SAVCIDAN KUMPAS BELGESİNE YALANLAMA
 
24.02.2014 20:00 Sabah ve Takvim gazetelerinde yayınlanan ‘İşte kumpasın belgesi’ başlıklı habere ilişkin Savcı Cemil Tuğtekin’in avukatı, yaptığı açıklamada soruşturmanın dosyasına da yer verdi. Söz konusu haberde ‘özel ileti’ başlıklı mektubun Emniyet Müdürü Muharrem Durmaz tarafından yazıldığı belirtiliyordu. Ancak soruşturma dosyasında bu belgenin sahte olduğu ve Ömer Zeren ile Murat Çetiner tarafından bizzat oluşturulduğunu gösteren kriminal raporlar bulunduğu belirtildi.
 
Açıklamada belgeyi düzenleyen Zeren ve Çetiner tarafından kaleme alınan yazının haber yapılması için dönemin Ankara muhabirlerine dağıtıldığını ve gazetecilerin Ömer Zeren’in kendilerine verdiği kağıdı Muharrem Durmaz’a gösterdikleri belirtiliyor. Gazetecilerin belgeyi Durmaz’a göstermesinin ardından ise Durmaz’ın savcılığa başvurduğu ve şikayetçi olduğu belirtiliyor. Açıklamada ayrıca Ömer Zeren’in evinde yapılan aramada odasındaki bilgisayarda ‘özel ileti’ başlıklı yazının bizzat kendisi tarafından hazırlandığına dair delillere ulaşıldığı ifade ediliyor.
 
Açıklamada ayrıca soruşturma dosyasının detaylarına da yer verildi. Buna göre Zeren’in evinde yapılan aramada bilgisayarında çeşitli ses kayıtları dosyalarına da ulaşıldı. Kriminal rapordan alıntılanarak verilen ses kayıtların birinde ise Zeren ile Çetiner’in belge hazırlamak için konuştuğu ve ‘özel ileti’ başlıklı yazıda ne yazılması gerektiği yönündeki hususların görüşüldüğü anlatılıyor. Dosyada yer alan ses kaydının bir kısmı şöyle: 
 
Murat Çetiner: “Değerli Savcım Cemil Tuğtekin” 
Ömer Zeren: “Öyle mi başlayalım?” 
Murat Çetiner: “Geçen hafta hakim arkadaşlarla bir araya geldiğimizde il emniyet müdürü Orhan Özdemir’le ilgili evrak üretilmesi için bazı stratejiler üzerine geliştirmek st yaz, strateji yazalım tartışmıştık. 
Ömer Zeren: “Geçen hafta tartışmıştım. 
Murat Çetiner: “Bu konuyla ilgili personelimle ve istihbarat dairesindeki mesai arkadaşlarımla .... (ANLAŞILMADI) eylem plana plana deme.... (ANLAŞILMADI) de siz de uygun görürseniz icraata geçirmek istiyoruz. 
Ömer Zeren: “ İ ce re a a te icaraat dimi? (Radikal)
 
(29 Ocak 2014, 10:33), son güncel.: (24 Şubat 2013, 20:00)

 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner41