Algı: Bireyler tarafından hisleri sayesinde edindikleri bilgileri anlamak ve içinde bulundukları dünyaya düzen vermek için, seçme, organize etme ve yorumlama işlemidir.

Bu tanımı daha anlaşılabilir halk dili ile açıklamak gerekirse;BAKMAK ve GÖRMEK arasındaki fark olarak ele alabiliriz.

Bu zamana kadar şahsımı hedef alan hiçbir konuda belgeli bilgilendirme ve cevap niteliğinde bir yazı yazmamıştım.

Ama artık yazmam gerekli…

Çevremde cereyan eden olaylarla birlikte, hakkımda sürekli gündeme getirilen iftiralara belgeli olarak cevap vereceğim, Asalak tipler tarafından uydurulan kahpe algı operasyonuna maruz kalmış ve hakkımda farklı düşünceleri olan insanları eğer iyi niyetli iseler düşünmeye davet edeceğim ve bu farklı düşüncelerin oluşmasına sağlayan aşağılık insanları da tek tek geçmişleri ile birlikte sırası gelince deşifre edeceğim, illaki çok iyi tanıdıklarım, bir türlü bir baltaya sap olamamış, anne, baba parası ile esnaflığa soyunmuş ama hangi sektöre el attı ise bir yıl bile ayakta kalamamış, şu yaşta kızkardeşine ayakkabı aldıracak kadar şahsiyeti iki para etmeyen rezilleri deşifre etmekle kalmayacağım haklarında gerekli işlemleri avukatım aracılığı ile yapacağım.

Tek tek ele alacağım bu algı operasyonu’nun kurucuları ve oyuncuları halen çevremde ahlaksız savaş yürütüyor olsalar da foyalarını önlerine döktüğüm zaman önce bir hayli şaşıracak, sonra ürkecek ve nihayetinde bana saldıracaklar, ama onlara kötü bir haberim var tek tek isimleri savcılıkta ve avukatlarımda, hatta bir kısım belgeleri bile…

Herhangi bir zarar görmem durumunda makul şüpheli bu sefer onlar olacak artık vay hallerine, biriken belgeleriyle beraber, adalete nasıl hesap vereceklerini çoğunluk izleyecek.

İkna Edemezsen, Tehdit Et, O da Olmazsa İftira Et, Nasıl Olsa İzi Kalır, Öylemi?

Artık sabır taşı çatladı, ağzının kenarı ile hakkımda (deli!) raporu olduğunu söylemeye gayret eden eski bir tanıdığın kullandığı kelimeleri ve hatta çok daha kaba ve acımasız olanlarını geçen yıl hayırlı bir girişim arifesinde işitmiştim, daha önceki yıllarda da aynı kelimeler, ne zaman hayırlı veya hayatıma artı getirecek girişimlerin öncesinde edildi durdu…. en yakınımdaki bir kısım hısım akraba (tek tek biliyorum onları) dan tutun yan yana çalıştığınızı sandığınız sayıları oldukça az karaktersiz, itilip kakılmış, ezilmişliğinin hıncını küçük kafası ve dünyası ile üzerimde çıkarmaya çalışan bomboş ve ezik tipler (onlar hakkında çok ciddi hukuki sürprizler hazırladım) aşağı yukarı 15 yıldır bu türden kelimelerle kafaları bulandırıp önüme engeller koymaktalar, ama yeter, belgeler konuşuyor artık.

İlk Belgem: Deli Raporum Olduğuna Dair Edilen İftira ve İddia İçin:
İşte 15.01.2015 Tarihli Engelli Sağlık Kurul Raporum ( Engelim Neredeymiş?)

-Dikkatlice Bakın orada II. Kısımda Engele İlişkin Bilgiler kısmının altında Sistemler ’in bulunduğu sütun ’un ikinci satırında:”Zihinsel, Ruhsal, Davranış Bozukluğu “ satırı’nın karşısında herhangi bir teşhis var mı?

Dikkatlice bakın hangi sütunlarda ve satırlarda, hangi teşhisler var?

İkinci Belgem: Fethullahçı Terör Örgütü’nün Birkaç Sadık İti Tarafından Kurulan Bir Tuzağın Ertesinde Yargı Erkinde Görev Yapan Bir Kısım FETÖ Üyesi Terörist ’in Üzerime Yapıştırmaya Çalıştığı “Psikolojik Rahatsızlık” İftirasına Mukabil İstenilip,” Tam Teşekküllü Sağlık Kuruluşundan “ 1’i Adli Tıp Uzmanı 2 Profesör ve 3 Doçent Tarafından 03/12/2015 tarihinde benim isteğim dışında  istenen Sağlık Kurulu Raporum.


Siz burada bana söylenilen tam ifadesi ile deli raporu görebiliyor musunuz?

Gördüğünüz bu belgeler ’in hepsi gerçektir, şüphesi olan, hiç vakit kaybetmeden Cumhuriyet Savcılıklarına İhbar ve Şikâyette bulunsun hakkımda…

Eee, artık sıra; bu iftirayı atıp, benimle iletişim kuran insanların algıları ile oynayan dedikodu ve iftiralarına zengin ve bir o kadar ahlaksızca eklemeler yapan, asalak, karaktersiz, ezilmiş, zavallılığını üzerimden kapatmaya çalışan, akıl fikir, feraset ve haysiyet fukaralarına geldi…

Yasal sınırlara riayet ederek bu nasipsiz zavallılarla hesaplaşmanın ve onların belge ve görüntülerini ortaya çıkarmanın zamanı gelmedi mi sizce?

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.